Як нейтралізувати та керувати репутаційними ризиками?

Репутація політика чи бізнесмена, бренду чи підприємства – важлива складова нематеріальних активів. Інформаційна атака на імідж може позначитися на операційній діяльності, призвести до матеріальних збитків. Тому репутаційний менеджмент — один із найскладніших та найзатребуваніших напрямків роботи в Public Relations.

Агентство Troubleshooter Solutions пропонує повний комплекс послуг з оперативної нейтралізації іміджевих ризиків для бізнесменів та політиків в Україні та світі. У нашому штаті є досвідчені фахівці, які мають досвід у відображенні інформаційних атак та боротьбі з чорним PR як у традиційних медіа, так і у new media. Управлінням репутацією в сегменті digital займаються наші експерти з SERM (Search Engine Reputation Management).

Відновлення репутації після інформаційних атак та чорного PR

За статистикою, лише третина українських політиків та бізнесменів займаються репутаційним менеджментом систематично. Більшість замовників звертаються до агентства Troubleshooter Solutions у стані інформаційної кризи – коли хвилі негативу вже виплеснуті у мережу, і потрібно нейтралізувати чорний PR з боку конкурентів. Особливість digital-епохи в тому, що якщо не займатися відновленням репутації, то весь цей негатив так і залишиться в інфопросторі, і в будь-який час ваш потенційний виборець, інвестор або партнер може отримати інформацію, що вас компрометує.

У Troubleshooter Solutions працюють найкращі фахівці з антикризового PR, які розроблять та реалізують комплексну стратегію нейтралізації інформаційної атаки та відновлення репутації замовника.