Public Relations: створення позитивного іміджу у політиці та бізнесі

PR-агентство Troubleshooter Solutions має багаторічний досвід у формуванні, підтримці та відновленні позитивного іміджу українських політиків та бізнесменів.

Важливим напрямком роботи PR-департаменту Troubleshooter Solutions є боротьба з «чорним» піаром, нівелювання негативу та нейтралізація репутаційних ризиків. Антикризовий Public Relations затребуваний як представниками політики, так і бізнесу України.

Новий напрямок піар-послуг – зв’язки з громадськістю у сфері цифрових комунікацій, формування позитивного іміджу в соціальних мережах, а також очищення пошукової видачі Google від негативних публікацій. Серед фахівців PR-агентства Troubleshooter Solutions не лише піарники, а й політологи, політтехнологи, політичні консультанти, психологи, траблшутери, соціологи, соціальні психологи, іміджмейкери. У кожного з них – десятки успішних кейсів щодо формування позитивного іміджу представників бізнесу та політики.

Напрями Public Relations:

  • Антикризовий PR.
  • Корпоративний PR.
  • Політичний PR.
  • Digital PR (SMM, SERM).
  • Розробка PR-стратегії, комплексні PR-компанії.
  • Нейтралізація репутаційних ризиків.

На ваше замовлення наш піар-департамент проведе аудит іміджу, сформує та реалізує унікальну стратегію піар-просування особистості або бренду з використанням усіх каналів зв’язків із громадськістю.

Агентство Troubleshooter Solutions надає PR-послуги як корпоративним, так і приватним клієнтам по всій території України.