Навіщо потрібен тренінг для кандидатів у центральні та місцеві органи влади? Згідно зі статистикою щодо дострокових парламентських виборів-2019, на мажоритарних округах на кожен мандат претендувало від 5 до 46 кандидатів від партій та самовисуванців. Але лише один із цих кандидатів-мажоритарників став депутатом Верховної Ради України по своєму округу. Передвиборна боротьба у місцевих органах влади відрізняється меншим рівнем конкуренції, але й там, щоб перемогти, треба обминути своїх суперників. Як показали останні вибори, в Україні технологія «засівання» округу (міста, району) втрачає ефективність. Тому з кожним роком політична конкуренція між кандидатами зростатиме. Тренінги від Troubleshooter Solutions – найкоротший шлях від кандидата до чинного політика.
Як проходить тренінг для кандидатів у центральні та місцеві органи влади?
На тренінгу з кандидатами працюють політологи, політтехнологи, політконсультанти фахівці з PR, які мають за плечима десятки успішних виборчих кампаній до місцевих та центральних органів влади України. Методика проведення тренінгів вже довела свою ефективність практично. Навчання кандидатів складається з чергування теоретичних лекцій із практичними заняттями для закріплення отриманих знань.
Програма тренінгу для кандидатів:
- Підбір ключових постатей виборчого штабу: керівник кампанії, юрист, орговик, керівник прес-служби;
- Соціологічні дослідження, портрет виборця – на що звертати увагу;
- Рейтинг та антирейтинг кандидата;
- Стратегія та тактика виборчої кампанії, коригування графіка;
- Технології та методики ефективних виборів;
- Формування бюджету виборчої кампанії;
- Підготовка пропагандистсько-агітаційних матеріалів: що, скільки, за скільки?
- Що потрібно знати про ефективну роботу «у полі»?
- Чим займається штаб кандидата у день виборів?
- Як правильно провести паралельний підрахунок голосів?
- Що потрібно знати кандидату про юридичні аспекти виборчої кампанії?
- Як організувати роботу приймальні кандидата в депутати?
Зрозуміло, для вирішення більшості цих питань у штабі кандидата будуть відповідні фахівці. Але майбутній політик повинен знати основи кожного аспекту діяльності передвиборного штабу, щоб розуміти ефективність роботи ключових співробітників, та у разі потреби зробити організаційні висновки.
Тренінг “Створення позитивного іміджу кандидата”
Другий тип тренінгів, які пропонує Troubleshooter Solution, спрямовані на створення та зміцнення позитивного іміджу кандидата у центральні та місцеві органи влади. Хоч би як добре працював ваш виборчий штаб, успіх виборів багато в чому залежить від особистості самого кандидата, його харизми, навичок спілкування з виборцями та ЗМІ.
Програма тренінгу зі створення позитивного іміджу включає:
- Оцінку потенціалу кандидата, визначення сторін, з яких потрібно працювати;
- Консультації стиліста: які принти та кольори не варто надягати перед телекамерами, фото- та відеопроби для визначення оптимальних ракурсів;
- Навчання ораторській майстерності, основні прийоми, що дозволяють встановити емоційний контакт із виборцями;
- Виступ на мітингу: як подолати страх перед аудиторією?
- Спілкування зі ЗМІ: як не втрачати думку перед десятком диктофонів та камер?
- Виступ на прес-конференції, брифінгу: чого хочуть журналісти?
- Інформаційні атаки конкурентів: оцінка, аналіз, протидія.
За вашим бажанням агентство Troubleshooter Solutions сформує унікальну програму тренінгу, яка повністю відповідатиме завданням та цілям кандидата, а також специфіці регіону України, де він балотується.