Тренінг «Ефективна прес-служба»

Тренінги для прес-служб, прес-центрів та прес-секретарів – це можливість бути в курсі всіх змін, що відбуваються в інформаційному просторі України. Пул ЗМІ — це не застиглий моноліт: реєструються нові засоби масової інформації, закриваються ті, що не витримали конкуренції. Змінюються стандарти комунікації, розробляються нові технології та програмне забезпечення для роботи зі ЗМІ. Бути в курсі цих змін, ефективно працювати із засобами масової інформації, допоможуть тренінги від Troubleshooter Solutions для співробітників прес-служб місцевих та центральних органів влади, політичних партій, громадських організацій, компаній, фірм та підприємств.

Як проходить тренінг для співробітників прес-служб та прес-секретарів?

Тренінги з роботи зі ЗМІ проводять експерти Media Relations з багаторічним досвідом роботи у сфері PR, MR, GR, DR, корпоративних та антикризових комунікацій, НЛП, невербальних методів взаємодії. Наші технології навчання враховують усі аспекти взаємодії із засобами масової інформації України. Тренери Troubleshooter Solutions розкажуть, як займатися медіа-плануванням, формувати інформаційні приводи, писати контент із правильно розставленими смисловими акцентами, працювати з пулом журналістів та ЛОМів, організовувати прес-конференції, проводити прес-тури, формувати позитивний імідж політичної чи бізнес-структури, а також її лідера. Медіа-тренінг побудований на підкріпленні інформаційних блоків практичними заняттями. Учасники тренінгу отримують роздавальні матеріали, в якому структуровано всю інформацію, викладену в процесі навчання. Таким чином, ваш прес-секретар зможе у будь-який час освіжити знання та навички, отримані на тренінгу:

Тематика медіа-тренінгів:

  • Організаційна структура, функції та специфіка роботи прес-служби у місцевих та центральних органах влади, політиці, бізнесі: зовнішні та внутрішні комунікації, світові інформаційні стандарти, визначення та вивчення цільової аудиторії, механізм взаємодії з нею.
  • Робота прес-служби зі ЗМІ: Розробка та реалізація медіа-плану. Сканування медіа-поля, визначення тональності публікацій. Формування пулу лояльних засобів масової інформації, журналістів, ЛОМів, блогерів. Нейтралізація негативу в інформаційному просторі. Інфопривід та інфопотік. Особливості стилістики журналістських жанрів: новина, репортаж, інтерв’ю, аналітична та іміджева статті, корпоративний чи особистий блог та ін. Як зацікавити журналістів та редакторів ЗМІ? Підготовка прес-киту, організація прес-конференцій, брифінгів, прес-ланчів, інтерактивний спічрайтінг, підготовка спікерів, контроль виходу публікацій. Як провести незабутній прес-тур?
  • Робота прес-служби у сфері Digital Relations: Як швидко просунути сайт у пошуковій системі? Особливості написання контенту для сайтів: збір семантичного ядра, підбір ключових слів, написання SEO-текстів. Особливості ведення сторінки компанії або першої особи у соціальних мережах, контент-планування. SMM: комунікація з передплатниками у соцмережах – як не зіпсувати імідж? SERM – очищення пошукової видачі пошукової системи Google від негативних публікацій (авторська методика).
  • Боротьба з фейками: Як має працювати прес-служба в епоху пост-правди? Фейкі – потужний засіб у політичній боротьбі та бізнес-конкуренції. Технічні та програмні засоби розпізнавання фейків та верифікації інформації. Антикризові комунікації: спростовувати чи не помічати?

Це далеко не повний список тем та питань, з яких Troubleshooter Solutions проводить тренінги для прес-служб представників політики, бізнесу, органів державної влади. Структура тренінгу може бути адаптована під цілі та завдання конкретного замовника. Ви можете замовити тренінг повністю, сформувати власний порядок денний навчання прес-служби, використовуючи окремі блоки, або поставити нам завдання для розробки унікальної програми медіа-тренінгу відповідно до ваших цілей.

Зробіть свою прес-службу ефективнішою з тренінгом від Troubleshooter Solutions!