Рейдерське захоплення бізнесу – чим допоможе GR?

Захистом від рейдерського захоплення бізнесу методами GR займаються фахівці з антикризового PR. Для цього необхідний професійний консультант, який має досвід відстоювання корпоративних інтересів та запобігання рейдерським атакам. Чим раніше фахівець з Government Relations почне вирішувати проблему, тим більше у вас шансів уникнути захоплення власності з мінімальними фінансовими витратами. Агентство Troubleshooter Solutions пропонує повний комплекс послуг із захисту бізнесу від рейдерських атак методами GR в Україні та світі.

Інструменти Government Relations у боротьбі з рейдерами

Робота спеціаліста з Government Relations починається з розробки стратегії. При захисті бізнесу від рейдерів важливим є моментальне коригування плану дій залежно від зміни ситуації та вибір ефективних методів, що використовуються у боротьбі. Власник бізнесу має бути готовим до того, що йому доведеться оборонятися не лише на зовнішньому фронті (атаки рейдерів), а й на внутрішньому (паніка в колективі). Крім того, слід очікувати на атаки з боку ЗМІ, які забезпечуватимуть інформаційну складову рейдерського захоплення.

Для вирішення цих завдань агентство Troubleshooter Solutions пропонує:

  • Розробка комплексної стратегії боротьби з рейдерами методами GR. Оперативне коригування стратегії, підбір методів;
  • Налагодження внутрішньокорпоративних комунікацій. Важливо, щоб у боротьбі проти рейдерів колектив був на боці власника бізнесу та разом із ним боровся проти недружнього поглинання;
  • Робота із ЗМІ. Наші фахівці з Media Relations та антикризового PR допоможуть провести прес-конференцію, організувати прес-тур на підприємство, серію публікацій у ЗМІ. Завдяки цьому громадськість дізнається про вашу версію подій, відмінну від тієї інформації, яку рейдери будуть вкидати в інформаційний простір.

Troubleshooter Solutions не афішує всі свої методи. Гнучка стратегія опору рейдерському захопленню власності буде розроблена індивідуально, залежно від сфери діяльності компанії та ступеня недружнього поглинання бізнесу на момент звернення до Агентства.

Агентство Troubleshooter Solutions – захист українського бізнесу від рейдерських атак методами GR.