Політична ситуація в Україні: моніторинг, аналіз, прогнозування

Для цілей Government Relations необхідно знати поточну політичну ситуацію: враховувати взаємовідносини між інститутами влади та групами впливу, співвідношення сил між провідними політичними гравцями, конфлікти всередині регіональних та всеукраїнських еліт. Через високу швидкість процесів та хаотичних дій українського політикуму, стежити за цими змінами потрібно регулярно. Агентство Troubleshooter Solutions пропонує послуги з моніторингу, аналізу та прогнозування політичної та соціально-економічної ситуації. У нашому штаті – політологи, політтехнологи, політконсультанти, експерти та аналітики, які мають багаторічний досвід роботи з усіма гілками та органами влади України.

Аналіз можливих сценаріїв розвитку політичної ситуації

Моніторинг соціально-економічної та політичної ситуації – це етап збору даних для системного аналізу, у тому числі:

  • Вертикальний (ієрархічний) аналіз. Досліджується взаємодія між основними політичними інститутами та акторами: Президентом, Кабінетом Міністрів, Верховною Радою, політичними партіями, ФПГ, громадськими організаціями.
  • Горизонтальний аналіз. Взаємовідносини між політичними акторами, що входять до різних органів влади та групи впливу.
  • Проблемний аналіз. Дослідження конкретної проблеми в сьогохвилинних соціально-економічних та політичних реаліях.
  • Діагностичний аналіз. Визначення потенційних ризиків та можливих проблемних ситуацій.

На підставі всебічного аналізу фахівці Troubleshooter Solutions спрогнозують варіанти розвитку політичної ситуації та видадуть рекомендації для прийняття зважених та збалансованих рішень.