Моніторинг законів – інструмент Government Relations

Однією з цілей Government Relations є вплив на формування регіонального та державного законодавства. Тому для представників бізнесу та політики важливо отримувати оперативну інформацію про всі зміни, правки та доповнення до чинних законів, дізнаватися про можливі варіанти документів, що готуються. Моніторинг від агентства Troubleshooter Solutions дозволить вам відслідковувати найцікавіші та важливі зміни законодавства у режимі реального часу. Досвідчені юристи не лише систематизують наявну інформацію, а й проведуть детальний аналіз правок до законів та прокоментують, як це може вплинути на бізнес-діяльність.

Зміни та редагування законів для цілей GR: як не пропустити головне?

Моніторинг законопроектів, змін та правок до чинних законів та підзаконних актів необхідний і тим замовникам, які хочуть пролобіювати власні інтереси. Внести необхідні зміни до законопроекту, що готується, набагато простіше, ніж потім намагатися змінити чинне законодавство України. Обсяг роботи з моніторингу законодавства досить великий. Якщо у вас в штаті немає власного юриста, ви можете замовити послуги з моніторингу законодавства, а також змін та правок до законів у Troubleshooter Solutions. Також наше агентство пропонує послугу добірки нормативних актів з певного питання чи сфери діяльності. Замовник може отримувати звіти про правовий моніторинг у будь-якому вибраному режимі:

  • Щоденно.
  • Щотижня.
  • Раз на місяць.

Ефективний Government Relations неможливий без правового моніторингу та аналізу законів та підзаконних актів від агентства Troubleshooter Solutions.