Цілодобовий прес-офіс

Послуги віддаленого прес-офісу – це найефективніший спосіб взаємодії зі ЗМІ в Україні. Вам не потрібно тримати у штаті прес-секретаря, якщо потреба у контактах із засобами масової інформації виникає раз на місяць. Підсумкова вартість послуги прес-офісу Troubleshooter Solutions буде нижчою за утримання штатного співробітника, з урахуванням зарплати та податків на неї, лікарняних, відпусток, забезпечення робочого місця, спеціального програмного забезпечення та оргтехніки, курсів підвищення кваліфікації. Крім того, один, навіть найдосвідченіший прес-секретар, не може бути досить ефективним у різних аспектах роботи зі ЗМІ.

У прес-офісі агентства Troubleshooter Solutions працюють професіонали з багаторічним досвідом співпраці з політичними, новинними та корпоративними ЗМІ: медіа-аналітики, журналісти, літературні редактори, копірайтери, рерайтери, сценаристи, коректори та дизайнери. Один із пріоритетів кадрової політики прес-офісу — постійне підвищення компетенції наших співробітників на медіа-форумах, профільних конференціях та тренінгах.

Послуги прес-офісу Troubleshooter Solutions:

  • Створення контенту в будь-якому жанрі: новина, репортаж (у тому числі фоторепортаж), інтерв’ю, аналітична стаття, іміджева стаття, прес- та пост-реліз, особистий або корпоративний блог, тексти для рекламних чи презентаційних матеріалів, публічних виступів, коментарі від першого особи, сценарії відеороликів та ін. Якщо ви не знаєте, який тип контенту вам потрібен, просто поясніть співробітникам прес-офісу Troubleshooter Solutions, що ви хочете, і ми запропонуємо оптимальний жанр та вірну тональність публікації.
  • Розміщення матеріалів у друкованих та електронних ЗМІ України (газети, журнали, радіо, ТБ, сайти, блоги).
  • Моніторинг українських ЗМІ за заданими параметрами (назва політичної партії, підприємства, бренду, ПІБ політичного лідера чи керівника компанії).
  • Сканування та аналіз інформаційного поля України, визначення тональності публікацій про юридичну чи фізичну особу.
  • Аналіз інформаційної активності конкурентів.
  • Визначення інформаційних загроз, відбиття інформаційних атак, нейтралізація негативу у ЗМІ України.
  • Формування та реалізація довгострокової медіа-стратегії, проведення інформаційних кампаній з різних каналів комунікацій.
  • Консультації з питань роботи з українськими ЗМІ.

Ви можете замовити будь-яку послугу прес-офісу Troubleshooter Solutions разово або в рамках комплексного абонентського обслуговування на довготривалій основі.